Ryno Frieberg akvarell
2014-02-13
229173
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRIEBERG, Ryno (född 1920): Landskap, signerad Ryno 1982, akvarell, 23x34 cm