Erland Cullberg
2014-02-13
229168
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CULLBERG, Erland (född 1931): Figurkomposition, signerad E. Cullberg, olja på duk, 33x31 cm