Vaser Japan
2014-02-13
229121
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 1 par, Japan, omkring 1900, hänklar i form av fåglar, dekor av pioner, höjd 65 cm
Lagningar, fotnagg