Inger Ekdahl oljemålning
2014-02-19
229072
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EKDAHL, Inger (född 1922): Optisk komposition,
signerad och daterad a tergo Inger Ekdahl 1988, olja på duk, 61x61 cm