Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-02-13
229041
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, kvinnoporträtt, olja på duk, olja på duk, uppfordrad, 41x34 cm