Einar Nerman akvarell
2014-02-12
228999
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NERMAN, Einar (1888-1983): Omfamnande par, signerad Einar Nerman, akvarell, 26x12 cm