Byrå i rokokostil
2014-02-12
228949
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, med intarsiadekor, höjd 80, 100x53 cm, nyckel finns
Smärre fanérskador