Hjalmar Grahn oljemålning
2014-02-11
228885
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Blomsterstilleben, signerad Hj Grahn, olja på pannå, 56x49 cm