Joan Miro färglitografi
2014-02-11
228878
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MIRO, Joan (1893-1983): 2 st, Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 365 resp 374, 37x27 cm