Joan Miro färglitografi
2014-02-11
228877
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MIRO, Joan (1893-1983): 2 st, Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 367 resp 369, 37x27 cm