Tedosor Kina
2014-02-11
228856
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TEDOSOR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, Yongzheng, dekor i famillerosefärger av blommor och fåglar, foten med genombruten dekor, höjd 9,5-10 cm
Saknar lock, lagning, dekor med skada