Oljemålning
2014-02-11
228843
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Gårdsmotiv, olja på duk, 54x65 cm
Uppfodrad