Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
MASK, Kongo, skuret lätt trä med rottrådar, total höjd 31 cm
Proveniens: Svenska samlare verksam i området från 1950-70-tal, denna inköpt i Kinshasa 1970
Zustandsbeschreibung
228802
2014-03-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner