Göran Brunius oljemålning
2014-02-10
228717
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRUNIUS, Göran (1911-2006): Hjortar, signerad och daterad Brunius -34, olja på duk, 114x71 cm
Dukskador