Lindorm Liljefors oljemålning
2014-02-10
228715
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Äng i solljus, signerad och daterad Lindorm. L - 41, olja på duk uppklistrad på pannå, 30x35 cm