Ulf Wahlberg färglitografier
2014-02-10
228703
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Diptyk, Wanted White Woman, signerad U Wahlberg, numrerad 21/40, EA, färglitografier, respektive ca 28x33 cm