Miniatyrer 1800-tal
2014-02-10
228660
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MINIATYRER, 10 st, 1800-tal, grafiska blad, kvinnoporträtt (drottningar och högreståndspersoner), rammått 11,5x9,5 cm
Gulnader, fläckar, skador