Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2014-02-10
228617
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV 147/500, färglitografi, ca 42,5x56 cm, oramad