Väggappliquer
2014-02-10
228614
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-tal, Frankrike, brons, dekor av olikformade blommor i porslin, höjd ca 45 cm
Enstaka nagg