Orientmatta
2014-02-23
228568
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, ca 200x131 cm
Slitage, ställvis hårdare, kortsida med lagningar