Bert Håge Häverö färglitografi
2014-02-10
228522
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Stockholmsmotiv, signerad Bert Håge Häverö, 67/290, färglitografi, 34x44 cm