Vitrinskåp 1900-talets andra hälft
2014-02-10
228507
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérat i idegran, lös hyllplan i glas, höjd 154, 94x33 cm
Smärre fanérskador