Sven X-et Erixson blandteknik
2014-02-09
228495
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ERIXSON, Sven X-et (1899-1970): Möte vid ringmuren, signerad och daterad Sven Erixson-53, blandteknik, 40x32 cm