Charles Sjöholm olja
2014-02-08
228464
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SJÖHOLM, Charles (född 1933): Kajbild med båtar, Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på pannå, 23x32 cm