Golvlampa
2014-02-09
228450
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, empirestil, mässing, 3 ljusarmar, höjd ca 165 cm
Slitage, bucklor/märken