Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-02-09
228448
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Bergslandskap med sjö, olja på pannå, ca 19x26 cm
Krackeleringar