Skrivbord 1800-tal
2014-02-09
228428
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, skiva delvis klädd i rött läder, lådor i sargerna, svarvade ben, höjd 75, 157x95 cm
Hjultrissor saknas, smärre ytskador