Gafflar silver 1800-tal
2014-02-09
228388
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GAFFLAR, 5+1 st, silver, gammal fransk, varav 5 av Anders Petter Lundqvist (1823-1866) 1853, vikt ca 360 g
slitage