Olle Nyman färglitografi
2014-02-08
228323
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NYMAN, Olle (1909-1999): Stilleben, signerad och daterad Olle Nyman -72, färglitografi, 46x65 cm