Holst, Marint motiv, signerad, 65x105cm

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

HOLST, Johannes (Tyskland 1880-1965): Tremastad fullriggare, signerad Joh´s Holst, olja på duk, 65x105 cm

228286

2014-03-23