Kalle Hedberg oljemålning
2014-02-08
228251
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HEDBERG, Kalle (1894-1959): Fjällandskap, signerad, olja på pannå, 38x46 cm