Pablo Picasso litografi
2014-02-07
228227
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PICASSO, Pablo (1881-1973): Colombe Volant (à l´Arc-en-Ciel), färglitografi, 1952, signerad och daterad i trycket, tryckt på Arches papper.
I. 50 x 65 cm
LITTERATUR: Bloch 712