Flaska 1800-tal
2014-02-07
228190
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FLASKA med metallfattning i vitmetall, 1800-talets slut, slipad dekor av blommor, vapensköd (Österrike/Ungern Urmöczi), höjd 18, 5 cm
Obetydlig nagg