Ulf Wahlberg oljemålning
2014-02-12
228141
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Kvällslandskap, signerad Ulf W, olja på duk, 50x61 cm