Mona Huss Wallin färglitografi
2014-02-07
228035
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Fönsterutsikt, signerad M Huss W-79, 86/460, färglitografi, 65x50 cm