Endre Nemes monotypi
2014-02-08
228000
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NEMES, Endre (1909-1985): Tecken, signerad och daterad Endre Nemes 1966, monotypi, 63x51 cm