John Jon And akvarell
2014-02-09
227996
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): "På Utställning", signerad Jon-And, akvarell, ca 31x23 cm