John Jon And blandteknik
2014-02-08
227989
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): "Fåglar", signerad och daterad JonAnd-17, blandteknik, a 38x38 cm