John Jon And oljemålning
2014-02-07
227979
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 18 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): "Lilla Torget", signerad Jon-and, olja på pannå, ca 33x40 cm