Peter Dahl litografier
2014-02-09
227958
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) Figurscener, signerade Peter Dahl, PT, litografier, varierande mått