Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIGELL, Ann (samtida): (2), "Ursholmen" samt Söderarm, olja på duk, signerade och daterade Ann Stigell 03, 70x50 cm vardera
227954
2014-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här