Takkrona barockstil
2014-02-07
227920
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKKRONA, barockstil, 1900-tal, stomme i mässing, 9 ljusarmar, elektrifierad, höjd 85 cm
Armar med slitage