Dessertbestick
2014-02-11
227898
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DESSERTBESTICK, silver med handtag av pärlemor, England, 1800-tal, bestående av: 12 gafflar, 12 knivar, i schatull
Olika årsstämplar