Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2014-02-07
227852
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 62x86 cm