Peter Dahl färglitografi
2014-02-07
227851
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 64x91 cm