Madeleine Pyk färglitografi
2014-02-07
227850
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm