Oidentifierad konstnär olja på duk
2014-02-05
227843
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustvy med klippor, otydligt signerad och daterad 1937, olja på duk, 32x48 cm