Yrjö Edelmann färglitografi
2014-02-06
227824
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm