Sven Erixson oljemålning
2014-02-05
227812
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ERIXSON, Sven (1899-1970): Spanjorskor, signerad X:et, olja på duk, 55x67 cm