Ulrica Hydman-Vallien färglitografi
2014-02-05
227809
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): "Adam och Eva", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 65x48 cm